blog

24.03.2023 10:31

Mycie włosów – nie takie proste jak się wydaje!

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jak powinno wyglądać prawidłowe mycie włosów? Może wydawać się to dziwne, ale taka prosta czynność może rzutować na stan Twoich włosów. W tym artykule odnajdziesz ważne wskazówki odnośnie pielęgnacji włosów. Wzmocnij i odżyw swoje włosy!
24.02.2023 15:45

Włosy wypadają, a Ty nie wiesz dlaczego? Poznaj 5 przyczyn wypadania włosów.

W ostatnim czasie zauważyłaś pogorszenie kondycji włosów: są bardziej łamliwe, wypada ich coraz więcej? Na pytanie dlaczego wypadają włosy jest wiele odpowiedzi. Zimą lub jesienią, warunki zewnętrzne - niska temperatura, wysoka wilgotność jak i nakrycia głowy mogą sprzyjać pogorszeniu stanu włosów.
13.02.2023 10:48

6 zasad, które wzmocnią i odżywią Twoje włosy i skórę głowy

Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami należy zadbać nie tylko o samą poprawę stanu włosów, ale trzeba zaopiekować się również skórą, na której rosną.
11.01.2023 14:01

Jak stres wpływa na nasze włosy?

Przyczyny wypadania włosów mogą być różne, do jednej z nich zalicza się nadmierną ekspozycję na stres. Włosy są naturalną ozdobą każdego człowieka, dlatego, aby powstrzymać ich wypadanie, zasługują na szczególną troskę i uwagę.
03.01.2023 16:28

Twoje włosy wypadają? Wykonaj te badania!

Przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Od nieodpowiedniej pielęgnacji, codziennego korzystania z gumek z metalowymi elementami, po dietę, a także stan naszego zdrowia. Wypadanie kosmyków w większej ilości niż normalnie powinno niepokoić. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, co możesz zrobić, by znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Najczęstsze przyczyny nadmiernego wypadania włosów Codziennie gubimy około […]
03.01.2023 16:20

Twoje włosy wypadają? Sprawdź, co możesz zmienić w swojej diecie!

Jeśli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, możesz spróbować domowymi sposobami poprawić ich kondycję, na przykład poprzez wdrożenie zmian w swoich pielęgnacyjnych rytuałach. Pielęgnacja to jednak nie wszystko. Za piękno naszej fryzury odpowiedzialna jest także nasza dieta. Przeczytaj artykuł i zweryfikuj, czy to, co jesz ma na dobry wpływ na Twój wygląd i kondycję Twoich […]
1 2 3 25